خدمات

خدمات ما

گروه گلفام برای اولین بار در کشور شروع به ارائه خدمات در سطح وسیع برای جلب رضایتمندی مشتران نموده است.

آنچه شما از شرکت گلفام خرید مینمایید فقط محصولات ما نیستند, بلکه طیف وسیعی از خدمات همراه با محصولات میباشد, تا شما با آسودگی خاطر فقط به خرید بپردازید و از هر گونه دغدغه در مورد کیفیت و ارسال و استانداردهای محصول و سایر مسائل آسوده باشید گروه گلفام متشکل از متخصصین و کارشناسان تغذیه و امور بازار سعی بر آن داشته ایم تا نیاز شما مشتری عزیز را تشخیص و به بهترین شکل آنها را برآورده نماییم.


خدمات قبل از فروش

ارائه مشاوره جهت انجام بهترین خرید مطابق با نیاز شما از شرکت گلفام

حمل و نقل مطمئن

در صورتی که برای ارسال مواد پروتئینی منجمد مشکل داشتید شرکت گلفام سیستمهای مطمئن حمل و نقل کشور را به شما معرفی و وسایل مورد نیاز را فراهم مینماید

تامین مجوزها و استانداردها

کلیه محصولاتی که از شرکت گلفام تهیه مینمایید مطابق با استانداردهای روز و زیر نظر مستقیم سازمان دامپزشکی کشور میباشند.

/

خدمات پس از فروش

در صورت وجود هر گونه ایراد در محصولات, شرکت محصولات را عودت و جایگزین مینماید.

/

معرفی شما به سیستم فرانشان

سیستم فرانشان یک سیستم بازاریابی فراگیر در کشور میباشد. از جمله خدماتی که شرکت گلفام به مشتریان ویژه شرکت ارائه مینماید معرفی آنها به سیستم بازاریابی فرانشان میباشد که یکی از موثرترین و کارآمدترین سیستمهای بازاریابی را در کشور دارا میباشد.

/

برندها و شرکت های سبز

شرکت گلفام طرحی را در دست اجرا دارد که در این طرح ، شرکتها، فروشگاهها و تامین کنندگان محصولات غذایی که محصولات کاملا سالم، بدون هیچ ماده نگه دارنده، هورمون، آنتی بیوتیک، رنگها، مواد شیمیایی، اسانسها و یا هر ماده ی مضر برای سلامتی انسان باشد را تولید نمایند جزء برندها و شرکتهای سبز معرفی مینماید.

`