به وبسایت گلفام خوش آمدید

از اینکه شرکت گلفام را به عنوان تامین کننده مواد غذایی پروتئینی خود انتخاب نمودید متشکریم. شرکت گلفام از ابتدا به گونه ای طراحی و سازماندهی گردیده که رضایت شما مشتری عزیز را در بالاترین سطح اولویت خود قرار دهد.
تامین محصولات با بالاترین سطح کیفی, تحویل به موقع و در اسرع وقت, ارائه بالاترین سطح خدمات را سرلوحه کار خود قرار دادیم و اینک پس از ۱۵ سال این افتخار را داریم تا به عنوان یکی از موفقترین شرکتهای مواد غذایی کشور, رضایت شما را به بهترین شکل جلب نماییم. شرکت گلفام تامین کننده ای تمام عیار در رابطه با مرغ، ماهی و میگو منجمد برای مصارف داخلی و همچنین برای صادرات، با بهترین قیمت ها و با بهترین کیفیت میباشد. محصولاتی که شرکت گلفام تامین و ارائه میکند عبارتند از : مرغ منجمد،ماهی منجمد، میگوی منجمد و انواع قطعه بندی مرغ اعم از سینه و شنیسل مرغ، ران با استخوان مرغ، ران بدون استخوان مرغ برای مصارف رستورانی و صنعتی ، کتف و بال مرغ و پای مرغ صادراتی میباشد . لازم به ذکر است که شرکت گلفام در زمینه تامین محصولات صادراتی ایرانی همچون انواع ماهی و انواع میگو و نیز انواع خشکبار فعال است . محصولات صادراتی شرکت گلفام عبارتند از انواع پسته، انواع فندق، کشمش صادراتی، انواع خرما جهت صادرات ، زعفران، انواع زیره و انواع زرشک میباشد.خدمات ما

گروه گلفام برای اولین بار در کشور شروع به ارائه خدمات در سطح وسیع برای جلب رضایتمندی مشتران نموده است.

آنچه شما از شرکت گلفام خرید مینمایید فقط محصولات ما نیستند, بلکه طیف وسیعی از خدمات همراه با محصولات میباشد, تا شما با آسودگی خاطر فقط به خرید بپردازید و از هر گونه دغدغه در مورد کیفیت و ارسال و استانداردهای محصول و سایر مسائل آسوده باشید گروه گلفام متشکل از متخصصین و کارشناسان تغذیه و امور بازار سعی بر آن داشته ایم تا نیاز شما مشتری عزیز را تشخیص و به بهترین شکل آنها را برآورده نماییم.

خدمات قبل از فروش

ارائه مشاوره جهت انجام بهترین خرید مطابق با نیاز شما از شرکت گلفام

حمل و نقل مطمئن

در صورتی که برای ارسال مواد پروتئینی منجمد مشکل داشتید شرکت گلفام سیستمهای مطمئن حمل و نقل کشور را به شما معرفی و وسایل مورد نیاز را فراهم مینماید

تامین مجوزها و استانداردها

کلیه محصولاتی که از شرکت گلفام تهیه مینمایید مطابق با استانداردهای روز و زیر نظر مستقیم سازمان دامپزشکی کشور میباشند.

خدمات پس از فروش

در صورت وجود هر گونه ایراد در محصولات, شرکت محصولات را عودت و جایگزین مینماید.

نظرات مشتریان

شرکت کشتیرانی سوران شرکتی در زمینه حمل و نقل دریایی

" ما نزدیک به ۶ سال میباشد که از این شرکت خرید میکنیم. مزیت این شرکت در اینستکه ما فقط لیست محصولات مورد نیاز خود را به شرکت اعلام میکنید و آنها در هر وضعیت بازار که باشد محصولات مورد نیاز ما را در اسرع وقت به ما میرسانند. همیشه یک روال را طی میکنند و هیچ موقع نمیگذارند در تهیه موادپروتئینی مورد نیاز خود دچار مشکل شویم "

اخبار

اخبار مرتبط با مواد غذایی و سازمان دامپزشکی کشور

واردات ۱۳ هزار راس گوسفند فرانسوی

فارس image

فرانسه به بازار گوشت ایران هم وارد شد!
یکی از شرکتهای زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر در قراردادی ب...

مرغهای بیمشتری روی دست صاحبانشان ماند

ویستا نیوز image

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران از کاهش قیمت مرغ خبر داد و گفت: در پی افزایش تولید و کاهش مصرف د...

کدام کشورها مرغ ایرانی می خورند!

فودنا image

طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 5 ماهه نخست سال 1396 قریب به 15 هزار و 978 تن مرغ تازه و منجمد از ک...

خیال مردم ازبابت سلامت محصولات دامی راحت باشد

دامپزشکی image

محصولات تایید شده دامپزشکی را با خیال راحت بخورید
رییس سازمان دامپزشکی ضمن تاکید بر اینکه مردم خی...