درباره ما

شرکت گلفام نامی معتبر در تولید,تهیه و تامین و توزیع مواد پروتئینی منجمد کشور

شرکت گلفام با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در تولید,تهیه و تامین و توزیع مواد پروتئینی منجمد, ارائه دهنده برترین کیفیت محصولات و خدمات . متشکل از کادری مجرب در زمینه های محصولات پروتئینی, بازار داخلی و خارجی کشور. تمام تلاش صادقانه خود را در برآورده کردن نیاز شما مشتری گرامی, مینماید.

زمینه های فعالیت

مواد پرپتئینی منجمد اعم از گوشت گوساله برزیلی, مرغ منجمد تولید داخل, انواع ماهی منجمد وارداتی و همچنین صید داخل, انواع میگوی دریایی و پرورشی

استانداردها

کلیه محصولات ارائه شده توسط شرکت گلفام, تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور تهیه, تامین و توزیع میشود. بدین معنی که تمام پروسه تولید و بسته بندی تا توزیع و تحویل به مشتریان بر اساس قوانین و ضوابط و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کشور میباشد.

ظرفیت تولید و تامین ما

شرکت گلفام در تامین و تولید کلیه محصولات پروتئینی منجمد, صرفا برای مصارف داخل کشور هیچگونه محدودیتی نداشته و آماده تامین و عقد قرارداد با کلیه شرکتها, ارگانها و سازمانهای کشور میباشد.

مزیتهای شرکت گلفام

1

تامین کلیه مواد پروتئینی منجمد

تامین مایحتاج مواد پروتئینی منجمد شرکت خود را به شرکت گلفام بسپارید. کلیه مواردی که در لیست محصولات شرکت گلفام ذکر گردیده بدون هیچ محدودیتی و در هر موقعیتی فراهم و در اختیار شما قرار میگیرد.

2

تضمین کیفیت و ارائه خدمات همراه با محصولات

شرکت گلفام کلیه محصولات خود را با تضمین کیفیت به فروش میرساند. در صورتی که محصول خریداری از شرکت مطابق پیش فاکتور شما نباشد, بدون هیچ قید و شرطی محصول عودت داده شده و جایگزین میگردد. ‍‍‍

3

قابلیت اطمینان

شرکت گلفام نزدیک به ۱۵ سال است که در ایران شناخته شده و یکی از معتبرترین شرکتها در زمینه کاری خود میباشد. با اطمینان خاطر با این شرکت وارد معامله شوید.

تخصص های ما

شرکت گلفام متشکل از کادری مجرب و متخصص

آنچه از شرکت گلفام تهیه میفرمایید را با اطمینان خاطر خرید نمایید. کادر مجرب شرکت گلفام متشکل از متخصصینی در زمینه ها و رشته های زیر میباشند.

  • کنترل کیفیت محصولات پروتئینی
  • بازار و نیاز سنجی بازار
  • تولید و بسته بندی و قطعه بندی
  • توزیع و حمل و نقل در داخل کشور

تیم ما

با اعضای شرکت در تماس باشید.

مهدی رضایی

مدیریت صادرات


آقای مهدی رضایی کارشناسی ارشد مدیریت بیزنس

محمدعلی رضایی

مدیر عامل


آقای محمدعلی رضایی کارشناس علوم کامپیوتر

محمود رضایی

ناظر کیفی